RegenLab - RegenPlazma

Omlazení pleti krevní plazmou

RegenPlazma je původní originální produkt, za kterým stojí letitý výzkum Švýcarské společnosti RegenLab. Společnost se profiluje s produkty buněčné regenerace také na ortopedii, chirurgii, stomatologii, opthalmologii, etc..

podpis none

Jako jediná "plazma" má RegenPlazma cerfifikace FDA, CE marks, ISO certifikace ke každé součásti setu i kroku procedury.

podpis none

Ostatní produkty, dnes dostupné na trhu jsou pouhou generikou, napodobeninou Regenlabu, a snaží se "dohnat" kvalitu výkonu různými aktg

podpis none

Jedná se naprosto autologní produkt, tudíž 100% tělu vlastní.
Tímto odpadají veškerá rizika, jakýchkoliv nežádoucích reakcí.

podpis none

Plazma je vlastní tělu, a je taktéž tvarovatelná ihned při a po ošetření, takže při aplikaci nejsou na místě žádné obavy z tzv. "granulomů" hrudek, bulek, kožních nerovností, následných oprav. etc.

podpis none

Jedná se o jedinečnou regeneraci na buněčné úrovni.
Kdy Vaše vlastní růstové faktory nastartují proces regenerace kolagenních a kožních struktur k následnému celkovému omlazení, rozjasnění, oživení a revitalizaci pokožky "zevnitř".

podpis none

Procedura trvá cca 45 - 60 minut. Přičemž druhý den je možné jít do práce. Bez viditelných stop na obličeji, jizev, popálenin, etc.

podpis none

Proceduru je možné vykonávat celoročně.

podpis none

Jakkoliv možné kombinovat s výplněmi, botoxem, lasery, radiofrekvencí, pro dosažení synergického efektu.

podpis none

Co je RegenPlazma?

Jediná lékařsky prověřená a certifikovaná procedura pro:
Omlazení a regeneraci na buněčné úrovni, bez změny rysů obličeje.
Bez užití jakýchkoliv tělu cizích látek, s 0% rizik a negativních reakcí.

Je RegenPlazma pro mě?
Vzhledem k faktu, že se jedná o naprosto tělu vlastní produkt, je možné podstoupit ať jste žena, muž, jakéhokoliv věku nad 18 let. A jakýmikoliv problémy.

Jaké problémy mi RegenPlazma vyřeší?
Okamžitě:

 • odstranění vrásek
 • stimulace vlasových kořínků
 • odstranění kruhů pod očima
 • zlepšení struktury pleti
 • redukce a odstranění strií a jizev
 • odstranění stop po akné
 • omlazení
 • regenerace
Dlouhodobě:
 • Stimuluje tvorbu kolagenu
 • Podporuje další růst vlasů
 • Nemění rysy obličeje
 • Vyživuje pokožku
 • Chrání pokožku
 • Pleť je odolnější vůči vnějším i vnitřím vlivům (hormonální změny, prašné prostředí, etc…)

Jak probíhá ošetření ?
Ošetření RegenPlazma, netrvá déle než-li hodinu. Lékař odebere pouhých 8 ml pacientovy krve. Ve speciální centrifuze krev odstředí, a tím získá PRP připravenou k aplikaci. Takovou plazmou dokáže ošetřit - alopecii (problém vypadávání vlasů), provádí se s ní samozřejmě mezoterapeutické ošetření.
Díky speciální technologii může lékař také připravit i gelovitou formu plazmy pro lokální ošetření, výplně vrásek, ošetření kruhů pod očima, etc…

Kdy uvidím výsledky?
Ihned po ošetření si všimnete jemnějších linek a redukce vrásek. Lokality jako nosoretní rýhy nebo vrásky mezi obočím jsou vyhlazeny.

Dle studií a zaměření je efekt RegenPlazmy hlubší. Hlavním cílem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže.

V ošetřených oblastech se RegenPlazma pomalu vstřebává do podkoží a vytváří platformu pro silnější a odolnější kůži a zdravější vzhled.

Pacienti pozorují signifikantní zlepšení vzhledu pleti, textury a tónu do tří týdnů. Postupné zlepšování celkového stavu můžete pozorovat po dobu 1 roku. Efekt trvá následně další 1 rok. Tzn. Jak dlouho mi tento zákrok pomůže zlepšit stav mojí pleti? – 2 roky.

RegenLab, RegenPlazma, RegenKit, A-PRP, RegenPRP a RegenACR jsou registrované obchodní značky společnosti Regen Lab SA (Switzerland).

© 2013, Created by KMSoft.cz